Search Engine Optimization (SEO)

Günümüzde arama motorlarında ilk sıralarda olmanın önemini bilmeyen kalmamıştır artık. Çünkü hepimizin olmak istediği yer Google’da ilk sırada olmak. Peki herkes bunu isterken nasıl bunu başarabilirsiniz? Herkes bunun için yatırımlar yapıyor. Herkes bir SEO danışmanı arıyor ve herkes bu nedenle belirli masraflar yapıyor. Peki SEO nedir? Nasıl  yapılır?

Dışarıdan bakıldığında basit bir iş görünen hatta o yüzden yüzlerce kişinin Seo yapıyorum lafıyla ortaya çıkmasına sebep olan ama aslında hiçte kolay olmayan birbirine bağlı bir çok denklemi yerine getirmeyi gerektiren zor bir iştir. Bahsedildiği kadar kolay olsa kimse bu iş için para harcamazdı. Deneyenler hızlı girip kolayca pes ediyor. O yüzden işi profesyonellere bırakmanızı öneririz.

      En önemlisi Google da ilk sayfadaGarantili Seo olarak yaparız. Hayali konuşmalar üzerinden para talep etmeyiz.

Seo Nasıl Yapılır ?

SEO ya büyük bir puzzle gözüyle bakabilirsiniz. Bir çok etkeni vardır. Backlinkleriniz , web site içi optimizasyonu, mobil uyumluluk, web sitenizde ki yazı stiline kadar bir çok şey Seo performansınızı etkilemektedir. Etkilerini görmek için kullanabileceğiniz Moz , Semrush, Alexa gibi siteler mevcuttur. Fakat fiyatları dolar üzerinden olduğu için herkes kullanamıyor. Biz programların hepsine sahip olarak bir çok yerden sitenizi inceler eksiklerinizi tespit eder ve ona göre bir çalışma belirleriz. Ama unutulmaması gereken en önemli şey Seo sabır işidir? Daha detaylı bilgi için Seo Nedir? adlı yazımızı okuyunuz.

İlk Sıra Garantili Seo

Günümüzde popüler bir arama oldu “ilk sıra garantili seo“. Emin olun böyle birşey yok, olması da mümkün değil. Çünkü herkes ilk sıraya çıkmak için çaba içerisinde ve siz bu çaba içerisindeyken diğer site sahipleri de boş durmuyor. Bu bir yarış sonu olmayan bir yarış. Size Google ilk sıra garantisi veren bir firma varsa direk görüşmenizi sonlandırmanızı öneririz. Sonunda bir gereksiz bir sinir sahibi olmak istermiyorsanız .

Peki biz neyin garantisini veriyoruz. Biz sizlere ilk sayfa garantisini veriyoruz. Aynı zamanda ücretlendirmeyi ona göre yapıyoruz. Dilerseniz avukatımız eşliğinde sözleşmemizi de hazırlıyoruz.

Seo Fiyatları

      Seo fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. Rekabet, sitenizin yaşı, anahtar kelimeleriniz vs vs. Fiyatlarımızı piyasa koşullarına göre oldukça rekabetçi düzeyde tutmaktayız. Sizde daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak  bizim ile iletişime geçin. Çünkü size hem fiyat hem de etki yönünden eşsiz seçenekler sunacağız.

Garantili Seo Fiyatları

Seo danışmanlığı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Fiyat Bilgisi İçin Sizi Arayalım